Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 30 stycznia 2014

 Wspaniały gość ;-)

Dzisiaj odwiedził mnie moj ulubiony kuzyn Kubus..tatus ojechał do Krakowa wiec aby mamulce nie było smutno przyszła babcia z dziadkiem i Kubusiem....Ja dzisiaj nie miałem dobrego humorku ...w nocy znwou rodzice walczyli z moja goraczku 38.9*C takze juz tej nocki było lepiej .... w dzień nie chcialo mi sie przez to kompletnie nic...spałem ,wstawałem, jadłem i tak caly dzionek....Jak Kubus puszczał mi bańki mydlane to wtedy było wesolo i tak smiesznie ...caly wygladalem jak jedna wielka bańka ...ale w tym najlepsze ze moj zabójczy smiech powalał wszystkich na łopatki ;-)
Jak zawsze byłem bardzo bardzo dzielny przy inhalacji...ciekawe to jest ...leci taki biały dymek ktorego musze połukac ...a pozniej....swietnie sie oddycha...  Musze uciekac spac...jutro opowiem Wam wiecej o przygotowaniach do koncertu bo dzisiaj to oczka mi sie zamykaja..dobranoc kochani jak zawsze buzialki w nosalki pa 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz