Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 28 stycznia 2014

Ciężkie dni 

Cześć Kochani ;-)
Witam Was po cięzkiej nocy i ciężkim dniu. W nocy w ogóle mało  co spałem ...budziłem sie ,płakałem...bardzo żle się czułem ...usnąłem z mamusia jak słoneczko wstało ;-( Rodzice zadecydowali, że nie pojade na zajęcia do cioci Gosi...przykro mi było jak otworzyłem moje paczałki a tu na zegarku po 9.... szkoda mi było tych zajęć bo bede mieć przerwe teraz..chyba ferie sie to nazywa ;-) Popołudniu przyznałem racje mamuśce że nie pojechaliśmy...cały dzionek nie minał tez  w najlepszym humorku...słonko poszło spać a razem z nim mój optyniżm do świata...właczył sie bunt...nie chciałem leżeć ani sie bawic....mamuśka jednak znalazła na mnie magiczne lekarstwo...nie uwierzycie co ...huśtawki ;-)
Potem wskoczyłem na piłeczke-na poczatku -jak widzicie moja minka mowiła sama za siebie...mój nastrój do zycia był minimalny....zainteresowało mnie cos co tak fajnie gilgotało-to podobno sie nazywa raczka....ja czasem zapominam  o nich ale jak pzrypomniłem co to jest to już było tylko wesoło ;-)

Fajowo było pokrecić się na piłeczce no i co najważniejsze poprawić sobie humorek ;-) Zmykam do spania ;-) Oby ta nocke przespałem spokojnie ..juz mam miejscóweczke u rodziców w łozku na dzisiejszą noc zarezerowaną więc zmykam póki sie nie rozmyśla..jak zawsze buzialki w nosalki pa ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz