Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 15 września 2016

9 wrzesień

hejo hejo
Przepraszam że się do Was nie odzywam ale przygotowania przed turnusikem trwają... lista spisana i powoli już rzeczy spakowane :-)
odwiedzają mnie Ciocie i jest naprawdę fajnie :-)
wczoraj byłem w szkole...
ciocia Patrycja widzi duuuza różnice po fibrotomi ( babcia Dziunia też nie może się na mnie napatrzyc)..
z nową Ciocia Gosia będę uczul się komunikacji takiej obrazkowej ale i wykorzystać to co sobie gadam :-)
Wkoncu odwiedziłem moja Babcie Dziunie i Dziadzia Henia.. babcia łzy miała w oczach że jestem taki spokojny, rozluźniony a przede wszystkim nie płacze...
i to prawda ...
zmieniło się dużo...
przesypiam nockę z jedną pobudka na 2 kolacyjke i odrazu zasypiam a nie tak jak było dawniej-płacz trwający kilka godzin..
lepiej jem...
lepiej pije...
lepiej ubieram się...
lepiej ruszam rączkami...
ogólnie JEST LEPIEJ ...
wróciło znowu lato i coś czuję że turnusik będzie z piękną pogoda:-)
dziś flegmula coś szaleje bo 2 razy wymiotowalem nią ale to i dobrze bo nie będzie francula siedziała w gardełku i bakterie nie będą miały gdzie się mnożyć ..
oj jestem bardzo zmęczony..
uciekam chrapciac pa
buźiaki w nosalki
a oto i moj nabytek na zimne dni.. ja już zimy się nie boję bo czapule na główkę mam ( zawsze jest z nią problem ze względu na moje małogłowie ) ale wkoncu się udało pa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz