Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 7 września 2016

31 sierpień


hejo
praca wre...
już w łikendzik Agro Promocja...
mamcia pracuje pełna para ale i nawet Ciocia Paulinka wyprodukowala dla mnie takie piękne podusie które będą szukać właścicieli na kiermaszyku :-)
Przypominam o możliwości wsparcia... upiec ciacho albo ciasteczka i podrzuć do mnie do domku :-)
doszły mnie słuchy że jakiś Wujo taki co pyszne kawy robi -barista czy jakoś tak się nazwa, przyjedzie aż Krakowa i będzie produkował pyszna kawkę do tych właśnie ciasteczek a więc będzie można zjeść ciacho i pyszna kawkę wypić :-)
jutro zaczynam oficjalnie szkole a w piątek zajecia (jak będzie ok bo coś flegmula znowu paskuda sobie o mnie przypomniała ) także walcze a teraz buziakiw nosalki pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz