Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 30 kwietnia 2014

opalanko;-)

Cześć ;-) Prawie choróbka poszła w zapomnienie ;-) jeszcze kozy buszują mi po nosku ale już najwyższa pora wracać do normalności ;-) Ponoć od jutra mam powoli zacząć ćwiczyć...na początek tylko jedno ćwiczonko ale już czuje że to bede trudne dni ;-( 
Po obiadku  i długim wyczekiwanku przyjechała do mnie ciocia Aga..tak ta właśnie ulubiona ciocia ;-) Troszke spędziliśmy czasu na moim tarasiku i ogladaliśmy takie fajowe wydzibasy na niebie-kolorowe chmureczki i dziwne stworki ;-) Słoneczko długo grzało nam buzki więc troszke sie zasiedzieliśmy ;-)
Potem lekarstewka kolacja i .... spanko więc dobranoc ;-) Kolorowych snów Wam życze i wiecie buziaki w nosalki pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz