Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 9 kwietnia 2014

Kaszelek cd ;-(

Cześć Kochani ;-)
No i zaczyna sie znowu choroba-te szalone wirusy co zagościły w moim gardełku nie chca sie wynieść .... dobrze że choć mamusia ma na nie swoje sposoby i potrafi je przegonić na jakiś czas czas ;-) Dzionek w domciu spedziłem na wdychaniu magicznego dymku i piciu tych smaczniutkich syropków ;-) 
Musze się czymś Wam pochwalić-przespałem całą nocke w swoim łózeczku ...dopiero pare minut po 6  obudził mnie ataku kaszlu ....jestem z siebie dumny ze wytrwałem pod moja kołderka ;-)  Dziś też będę sie starać ;-) Także zmykam spać bo wirusiki mnie zmeczyły wiec.... wiecie juz pewno ...buziaki w nosalki pa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz