Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 12 kwietnia 2014

smutny dzionek ;-(

Cześć Kochani ;-)
Witam Was dzisiaj bo wczorajszy dzionek nie byłem w stanie Wam coś więcej napisać.Tak to czasem bywa ,że wstaje sie bardzo wcześnie i cały dzionek gra sie najbliższym na nerwach. Taki to też był wczorajszy dzionek...... po 16 godzinach wkońcu usnąłem i spałem cała noc przy mojej mamulce ;-)
Rankiem nadrobiłem wszystkie zaległości z poprzedniego dnia .... przywitałem świat mega ogromniastym uśmiechem ;-) Nie miałem ani chwili spokoju od zabawy  ....nawet o swojej 5 minutowej drzemce zapomniałem ;-) Wieczorkiem czekała na mnie mega niespodzianka w łazience-bąbelki....tyyyyyle ich skakało po wannie a potem po moim ciałku..... wyskoczyłem po kąpiel czerwony jak buraczek..... krótka rozmowa z tatusiem,kolacja i buch do łóżeczka więc dobranoc i jak zawsze....a zreszta wiecie co ;-)dobrej nocki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz