Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

piątek, 2 maja 2014

Nakrętasy ;-)

Witojcie;-) Dzisiaj troszke po naszemu ...góralsku ;-)
Wczoraj był niezykły dzionek ;-) Wkońcu moja buzie opaliły promyczki słoneczka;-) haha mam takie dwa pucusie czerwone ..już nie jestem blady jak syn młynarza;-) Prawie cały dzionek spędziłem z babcia i kuzyneczkami na spacerkach i zabawie ;-) nie mam foteczek bo aparat zastrajkował..skończyła mu się energia no i musiał poprzytulać się z gniazdkiem i nabrać sił;-) 
Wczoraj ogłosiłem konkursik a raczej dałem Wam wszystkim zadanie;-) 100 udostępnień i zdradze tajemnice dotycząca daty 13 lipca..... jeszcze brakuje 25 ;-) moge tylko powiedzieć że "będzie sie działo"a reszte zdradze po 100 udostepnieniu plakaciku ;-) Dziekuje cioci Renii za plakacik;-) 
Dzisiaj.... po niebie biegały jakieś takie pokrętasy i bardzo glośno krzyczały...no czuły sie jak by były najważniejsze i nawet mi nie dały pochrapciać  ;-(
Na fb jest filnik który pokazuje jaki miałem dziś humorek i jak mi wychodzi coraz lepiej przekręcanie ;-)zapraszam do ogladania;-) a teraz zmykam spać po szalonym dzionku;-) buziaczki w nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz