Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 24 kwietnia 2014

Czwarteczek;-)

Heloł -tak usłyszałem dzisiaj i mi sie to bardzo spodobało ;-)
Dzisiaj chce się pochwalić,prawie cała nocke przespałem w swoim łóżeczku ;-) Ranek....jak zawsze -aminki , śniadanko , ubranko i wyprawa w nieznane;-) Okazało się że wkońcu pojechaliśmy do cioci Teresy...oj jak miło było ;-) Jadłem banana,piłem soczek a na koniec dostałem pochwałe;-) w drodze do domciu zacgaczyliśmy do tej Pani co naprawia ząbki... ja sie jej nie boje bo ona mi tylko maluje ząbeczki zeby były zdrowe ;-) Trosze drzemło mi sie w domciu ,na ćwiczonka z wujciem byłem w pełnej formie za to;-)
Słoneczko przepędzało pioruny i deszczyk wiec tylko chwilowy był pobyt na polku;-) Potem ćwiczonka razy dwa a na zakończenie dnia BĄBELKI ;-)
 15 minut przyjemności i mega relaksu;-) amiki i kolacja zjedzona węc zmykam spac ;-) Buziaki wiecie w co i kolorowych snów ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz