Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 21 stycznia 2015

wygibaski i ....

Witajcie w ten wiosenny wieczorek .... cos sie chyba pokręciło pogodzie bo nie ma śniegu ...moje saneczki musiały zaparkować w garażu ale jest i tak fajowo no bo jak słoneczko zaświeci to buzia sama uśmiech sie ;-)
Rankiem wygibaski z Wujciem Michałem ... dziś nauka siedzenia.... ale było fajowo choc na poczatku w plecykach musiały sie mieśniaczki rozciągnąc i troszke minki musiały byc ale jak zobaczylem mamcie z aparacikiem to wszystko przeszlo ;-)
Jutro to sie dopiero bedzie dzialo .... poznam nowa Ciocie i 2 nowych wujków i oni to ponoć dopiero maja aparaty a nawet kamerki i jakies takie mikrofoniki ;-) ...wiecej mamcia zabronila zdradzac ale obiecuje ze wszystko Wam opowiem a nawet foteczki pokaze;-)w piatek kolejna rozprawa w sadzie wiec znowu nerwy ..co ci rodzice musza przezywac przez czyjeś bledy ale to wszystko robia dla mnie i dla innych ktorzy sa w podobnych sytuacjach jak ja a nie maja odwagi rozpoczać walki .... walczyc trzeba zeby pokazac ze chodzi o czyjesc zycie ktore bezpowrotnie zostaje zniszczone przez rutyne i błedy ...chetnie bym pojechal moim wozem do sadu ale pewnie jak bym zaczał spiewac to zaraz by mnie  z niego wygonili ... no a teraz zmykam spac buziaki w nosalki pa;-)
zapraszam na moje wydarzonka;-)
https://www.facebook.com/events/1393146050981278/
https://www.facebook.com/events/1554050298174054/
 https://www.facebook.com/events/502353989908806/
https://www.facebook.com/events/298458636978532/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz