Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 31 stycznia 2015

mis ...cześć ;-) oj co to za dzionek był.....tyyyyle śniegu nasypalo w nocy i już sie cieszyłem że bede mogł pośmigac na saneczkach ale niestety nadal jestem chory i nie ma takiej opcji ;-) Rankiem pobudka i wdychanko magicznego dymku a potem oglądalem taka świetna bajeczke o misiu ...  taka była długaśna że sobie drzemke zrobiłem w miedzy czasie;-)
Baczki w nosie okropnie biegaja i cały czas robie przez nie "a psik " do tego dzis po obiadku zwymiotowałem paskudztwo ktore znowu siedzi mi w gardełku i powoduje ze kaszle....okropne są te choroby ale jest juz  lepiej bo nie mam goraczki ;-)
no wiec zmykam do łóżeczka dalej wygrzewać wirusiki a Wam życze udanego wieczorku i do usłyszonka ;-)
papa ;-)
aaa zapomnialem BUZIAKI W NOSALKI ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz