Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

piątek, 11 lipca 2014

zapomniany post ;-)

Heloł;-) znalazłem dziś poscik o Piracie ..cemu on Wamsie nie pokazał tylko sieschować? Nie wiem ale dzis Wam chce go podesłac ;-)
Witam Was każdego dnia z większym uśmiechem i większa ilością pozytywnego nastroju ;-) Dzisiejszy dzionek to mega ilość doznań i ciekawostek ;-) Po śniadanku tatuś zagonił mnie do pisania karteczek dla Cioć i Wujków ;-) Miała być odbita rączka ale zabrakło farbek na pieczątke ;-) Na dniach pewno karteczki dotra ;-) a po obiadku -MORZE..... tak fajowo było...... cała ekipa dziś się z nami wybrała ...Emilka , Antoś , Michaś, a nawet ich rodzice ,więc gromadka się zebrała ;-) Odwiedził nas dziś Pirat -miał czapke,kolczyki Karabin i robił pieczątki na rączkach ...chciał porwać nawet ciocie Kasia ale dzielnie walczyła i nie udało mu sie ;-) Tatusia terroryzował  pistoletem -chciał okup- bandzior jeden ;-) Do wieczorka czas szybko minął i nawet nie udało nam się zdążyć na ćwiczonka ;-) Zaraz po powrocie do pokoiku kolacja ,kompanko i do łóżeczka więc zmykam spać ...cały dzionek nie było czasu na chrapcianie więc buziaki w nosalki papa


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz