Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 12 lipca 2014

Hura WUJKI I CIOCIE JUZ SĄ ;-)
dojechali bezpiecznie ;-)bardzo się cisze że bede ich mógł wkońcu poznać ;-) jeszcze pare godzinek i  bed mogł sobi wkońcu z nimi pośpiewać ;-)
Dowiedziałem się ze w maju przyszłego roku pojade do Warszawy na turnusik 2 tygodniowy z fundacji-po roku oczekiwania udało się a wiec same wspaniałe wieści ....
Jutro magiczny dzionek -WRACA Tatuś oj to będzie napradwe wspaniały dziń....oby tylko Wy nie zawiedliście mnie i byli na koncerciku -PAMIĘTAJCIE....bilecik to 20 minut mojej rehabilitacji ...dajecie mi szanse na walke ...walke któ¶a wygrywam każdego dnia o poprawe zdróweczka...Pani NEUROLOG JUŻ TO OFICJALNIE POTWIERDZIŁA ...a wiec ....widzimy sie o 17.30 w Bohemie.....co moge Wam jeszcze więcej powiedzieć ..bądzcie tam i już ;-)
A teraz zamykam spać bo rano pobudeczka mnie czeka takze do zobaczonka papa no i buziaki w Nosalki ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz