Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 22 lipca 2014

Nudyyyy????

Cześć Wam - co tam u Was bo u mni e...po staremu od dwóch dni...rankiem wujcio Michał wpada na ćwiczonka a potem wyruszam z rodzicami do Babci Dziuni ....naprawiaja domek no i tatulek pomaga bo tyyyle pracy a jak to już wiadomo-trzeba sobie pomagać Musze Wam zdradzić moja tajemnice- sprawdzam cierpliowsc rodziców- nie śpie nocami i sa twardzi.... 5 nocka a oni nadal się nie złoszcza chyba czas skonczyc z testem Rodzice - pozytywnie zaliczam tescik
Troche mam juz dośc tej pogody a szczególnie tego braku tlenu- tak ciezko oddychac jak jest goraco ...njachetniej siedzial bym w domciu przy wiatraczku i ogladał bajeczki .... Zmykam do mojego michorka i ide chrapciać Zycze Wam kolorowych snów i buziaki w nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz