Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 2 czerwca 2014

Wakacje a ja chory ;-(

Cześć Kochani...cholenderka jestem chory ...wakacje a ja musze siedzieć w pokoiku i wdychać magiczny dymek i zjadać lekarstewka zamiast lodów. Wczorajsza długa wizyta nad morze mi  nie posłużyła -za bardzo wiuchało no i pewnie wiaterek wleciał gdzie miał nie wlecieć ;-) Nocka była dość trudna ale dałem rade ;-)
Dziś pogoda do niczego nie sprzyjała...... Ciocia Gosia znalazła nam zajęcie-malowanko wizytówki na drzwi aby było wiadomo kto gdzie mieszka ;-) Tak wygladał moja rączka po odbiciu jej na karteczce ;-)  A oto i nasze Bursztynki które wczoraj wspólnie z tatusiem nazbieraliśmy ;-) Uciekam chrapciać bo już jestem zmęczony wiec pozdrowionka  i jak zawsze buziaki wiecie w co ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz