Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 15 czerwca 2014

powrót ;-(

Cześć Kochani ;-)
Dojechaliśmy - długa ta podróż była bo pare razy musieliśmy stać w kolejce samochodzikiem żeby przejechać skrzyżowanie czy zapłacić kasiorka za przejazd taka szybką droga co się po niej mknie ;-)
Byłem wyjątkowo dzielny bo rodzice kupili mi nowa podusie pod główke i tak fajowo się chrapciało ;-)
Wczoraj odpoczywanko ale wieczorkiem po kąpieli babelkowej mamcia mnie ubrała i tak póżno pojechaliśmy z tatką do szpitala-okazało sie że mam zapalenie gardełka i bąbelki mi tam wyrosły...to już wszystko jasne ...wiem dlaczego miałem ostatnimi dniami gorączke i rtak mnie dziwnie gardełko pobolewało...Pani doktor zbadała mnie tu i tam-serdusio mam jak dzwon,płucka i oskrzelka też zdrowe ;-) Dostałem antybiotyk i takie psiku psik do gardełka.... jest już lepiej ;-) Dzisiaj odpoczywa a mamcia ogrania sprawy przed koncertowe bo to juz tuż tuż więc zwalniam jej komputerek a dla Was Buziaki w Nosalki pa ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz