Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 27 maja 2014

jest ;-)

Cześć Witam Was z mega uśmiechem na twarzyczce bo wkońcu mam swojego Tatusia ;-) Nie miałem wczoraj czasu odpalić komputerka i napisać Was jaki jestem szczęśliwy ale dziś nadrabiam straty ;-)
Rankiem to mamcia mnie wyszykowała i wraz z babcia pojechaliśmy do Krakowa do Pani doktor od Aminków-oj jaka mamcia była szczęśliwa gdy Pani doktor tak bardzo mnie chwaliła-nawet ogladała mój filmik jak kombinuje nad przekręcaniem się no i porównywała go ze swoim w jej komputerku;-)  Widzi bardzo ogromną poprawę a najbardziej co jej sie podoba-mój uśmiech i zadowolenie na buzi ;-) Wszystko to dzięki Wam -bo przecież za nakręteczki które zbieracie dla mnie i za koncerciki , rodzice mogą dalej je opłacać ;-) Cieszymy sie wszyscy a Wy... jesteście dumni ze mnie?
Do póżnego wieczorka były z tatulkiem przytulaski i buziaki w nosalki aż wkońcu usneliśmy wszyscy razem ;-) 
Rankiem migulkiem na zajęcia u cioci Gosi a potem malowanko ząbków u Wesołej Cioci i ćwczonka z Wujciem Michałem ;-) 
Już za 2 dzionki jedziemy nad morze -odpoczywać ,ale i ćwiczyć i bawić się i poznawać nowych funfli i ciocie no i może jakiś wujciów ;-) Dzisiaj popłudniu byłem bardzo marudny-za dużo chyba emocji -także zmykam spać buziaki w nosalki  papa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz