Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 8 maja 2014

poprawka;-)

Witojcie-dzisiaj witam po naszemu,góralsku;-)
Na wstępie muszę Was przeprosić ..troszkę się pomyliłem...choć to bardzo miła pomyłka ...tatuś wróci za 16 paluszków ...haha oby te dni tak szybciutko mijały jak w mojej  pomyłce ;-) 
Dzisiaj chce Wam przedstawic moja ciocie Renate - to ciocia z którą ćwicze Metoda Vojta ;-) Tak dzisiaj zauważyłem że prawie same kobitki w moim otoczeniu ze mna ćwiczą -i że mają cierpliowosść do mnie;-)z  Wujem Michałem to się rozumie bez słów -jak to facet z facetem ;-)  
Dzisiaj troszke byłem troszke leniuchem bo kobitki mnie tak wymęczyły że tylko odpoczywanko zostało po południu ;-)
Zostałem dzisiaj z babcia...mamcia pojechał  na spotkanie odnośni wyjazdu nad morze...to już tuż tuż ;-) 
mam prosbe do Was ogromniasta
Czy wolicie koncercik w parku strzeleckim czy miasteczku rowerowym-PROSZE WAS O POMOC I O ODPOWEDZ 
POZDRAWIAM buziaki w nosalki i czekam na Wasza pomoc ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz