Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 7 maja 2014

oj jo joj ;-)

Cześć i na wstępie przeprasza że się do Was nie odzywałem ...awaria komputerka ;-(

A więc nadrabiam 3 dniowe straty ;-)
Zrobiłem się urwis ...nie śpię w nocy ...brakuje mi tatusia ale już nie długo i będę go wkońcu tulił ...mamcia mówi że zostało tyle dzionków ile mam wszystkich paluszków;-)już dzisiaj jeden paluszek odpadł w nóżki ;-)
Skończyło mi się leniuchowanie.... ciężko wrócić do normalności ....wiecie ćwiczenia,aminki, cwiczonka i wizyty u wujciów i cioć ;-)
Słoneczko coraz mocniej świeci i z przyjemnością wyskakuje na spacerki a wczoraj zrobiłem nawet cioci i wujaszkowi niepodziankę ...pojechałem z babcia no i moim szoferem-mamcia do cioci na kawke ;-)
Wiecie, że wujo Michał mnie ostatnio bardzo chwali...staram się ile wejdzie i coraz więcej frajdy mi sprawiają ćwiczonka z nim ;-)Ale  inne ciocie i wujaszki też mówi że widzą poprawe ;-) Ciesze się bo o to przecież chodzi żeby nauczyć sie jak najwięcej ;-) Dorosłym wydaje się wszystko takie proste a dla mnie przybicie piątki rączką to nie lada wyczyn.... Często słysze że ze mnie taki przystojniak ,że to nie możliwe że jestem chory ale ...rzeczywistość jest inna....
Dziekuje Wam bardzo za odzew odnośnie nakreteczek ...w piątek wujo po nie przyjezdza ;-) Jeżeli ktoś jeszcze ma jakieś zachomikowane to prosze je podrzucić ...już w paru miejscach zbieraj je dla mnie;-)
 Zmykam spać bo jutro do cioci Teresy na masowanko buzi i nauke picia i jedzenia ;-) Buziaki  w nosalki pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz