Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 25 maja 2014

Szczęśliwy ;-)

Taki jestem szczęśliwy-wiecie...mój TATUŚ jedzie już do mnie autobusikiem -ho ho za 20 godzinek będę go mógł wkońcu przytulić i dać buziaka w nosalka;-) oj nie wypuszcze tatusia długo z ramion-może podziele się  nim z mamcia ale to chyba będzie bardzo póżno ;-) 
Czeka mnie jednak wycieczka do Pani doktor do Krakowa -jade na konsultacje odnośnie dalszego leczenia aminkami....szkoda że to akurat jutro jednak jak przyjemnie będzie wracać do domciu wiedząc że tatuś bedzie nas nas w nim czekał ;-) Teraz zmykam buziaki wiecie w co ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz