Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 24 maja 2014

Szeryf ;-)

Hej Dzisiaj byłem szeryfem -brakowało mi tylko pistoleta i kapelusza ;-) Pogoda piękna więc prawie cały dzionek spędziłem na świeżutkim powietrzu  nawet tam deserek jadłem-to chyba był owoc a moze i warzywko ...nie wiem .... pierwszy raz to coś widziaęłem ...miało w sobie pestki i mamcia je wydłubała a ja powolutku próbowałem zjeść to cudo. Dużo soczku w sobie ma i jesc czerwone  nazywa sie Arbuz -ogromy był ,wielgachny i smaczniutki ;-)
Po obiadku tak sie mi przysneło na prawie godzinke-chyba rekordziĸ ;-)
Mam wkońcu opaloną buzie-już nie wyglądam jak Syn piekarza ;-)
Jutro mają mnie odwiedzic jacyś goście-mama mi nie chce powiedzieć kto to więć czekam z niecierpliwością na niespodzianke ;-) A teraz zmykam spac bo jeszcze ponoć mnie fryzjer szukał po domku ;-) Na dniach napewno mnie dorwie ;-)Buziaki w nosalki pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz