Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 25 grudnia 2014

wizyta u Gadów ;-)

Rankiem pobudka, aminki ,śniadanko i leniuchowanie cały dzionek... Tak mocno usnąłem po obiadku że chrapciałem ponad godzinke..... ale musze sie Wam czymś pochwalić..po raz pierwszy zjadlem obiadek w moim wozie- jeszcze nigdy mi sie  to nie udało, w poprzednim wózeczku był od razu płacz .... w tym to przyjemnosc siedzieć więc pora nauczyc sie szamać obiadki jak dorosły a nie tylko na rączkach jak mały dzidziuś ;-) 
Całe dzionki to teraz kręcą sie wokół aminków i no nie moge tak sobie pozjadac kiedy mi sie podoba bo to 2 godzinki moge tylko pić soczek a potem znowu pół godzinki postu i dopiero po 2.5 godzinkach moge cos zjesc i tak całe dzionki ...może Wam sie to wydaje trudne ale po tylu miesiącach a nawet i latach można sie przyzyczaić ;-)  
Chce Wam jeszcze dzis podziekować za wszystkie życzonka - mamcia mi wszystkie przeczytała.. jesteście Kochani a ja obiecuje mocno pracowac na poprawe mojego zdróweczka ;-) Buziaki w nosalki pa ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz