Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 22 grudnia 2014

jest choineczka ;-)

Cześć Witam Was wszystkich zabieganych w ten świąteczny czas no bo już tuż tuż Święta .... u mnie juz w domku stoi magiczne drzewko ....sam osobiście pomagałem rodzicom ubierac choineczke ...tyle światełek i pięknych bombeczek a nawet znalazly sie na drzewku mamci bombulki ... sa takie fajowe bo nawet jak zrobią bum to im sie nic nie stanie ;-) Wujo Michał dzis mnie pochwalił .....mniej mi nóżka ucieka - to chyba zasluga wózeczka dzięki ktoremu siedze tak jak powinienem  i napięcie jest bardziej prawidlowe -tylko się cieszyć ;-) Zaczeły sie tez aminki i rygorek posiłków ale to tylko na początku tak ciężko sie przyzwyczaić jednak co dzien bedzie lepiej ;-) a u Was jak przygotowanka?
jutro obiecuje zapowiedziany konkursik...pytanko już jest gotowe tylko nagrode mamusi musze podebrac z pudeleczka..może macie jakiś pomysł co zakosić mamci?
pozdrawiam Was i buziaki w nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz