Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 21 grudnia 2014

hoho świeta świeta ;-)

cześć ...ale to sie u mnie w domku dzieje ..sprzątanko zakupy no i jutro mam z rodzicami ubierac to wspaniałe drzewko -Choineczke ...oj joj joj znowu będą światełka biegać po choineczce i te kolorowe bombeczki ...aj jaj jaj jak bedzie fajowo ;-) 
Chciałem Wam pokazac fakturke za mój wózeczek aby wiedzeliście jaki to wydatek dla poprawy mojego funkcjonowania...ja to tam nie wiem ile to pieniążków ale mamcia mi przeliczyła na jajka niespodzianki i wyszło prawie 3800sztuk więc to naprawde baaardzo dużo... najważniejsze jednak że już nauczyłem sie prawidłowo siedzieć w nim i jest naprawdę ekstra .... od dzisiaj zaczynam znowu aminki zjadać, byłem chory więc grzecznie zapakowane czekały 2 tygodnie... od dziś znowu rygorek jedzenia ale czego to sie nie robi dla Zdróweczka ;-)  no dobra zmykam bo obiadek na mnie czeka .. życze Wam udanej niedzieli i do usłyszonka 


No i tradycyjnie buziaki w nosalki ;-) pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz