Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 7 grudnia 2014

Choroba;-(

Witajcie ;-) Przepraszam że do Was sie wczoraj nie odezwałem ale niestety sie znowu rozchorowałem i to dość poważnie - zapalenie krtani .... od ranka byłem bardzo śpiący i mamcia już coś wyczuła ze juz wirusiki się zaczynają plątać po moim ciałku ...mimo magicznego dymku jak i lekarstewek po obiadku rozłożyla mnie choroba ...już na ostatnie ćwiczonka do Wujcia Tomka się nie załapałem ...tatulek przyjechał i od razu do domku .... już nie duzó brakowało a musiałbym wylądować w szpitalku  jednak domek to domek i po dobranoce uspokoiło sie ...byłem taki zmęczony że usnąłem tatulkowi na rączkach i obudziłęm sie rankiem u rodziców w łózeczku ;-) Teraz męczy mnie dodatkowo katarek i gorączka ale walcze z tymi małymi paskudztwami
Buziaki dla Was wszystkich w nosalki ;-) a oto foteczka z wczorajszych cwiczonek z samego rana gdy mialem jeszcze humorek ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz