Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 28 września 2014

Wszem i wobec ogłaszam iż zaczynamy LICYTACJE;-)

CAŁY DOCHÓD trafi do dofinasowania mojego nowego wózeczka ktorego koszt to 16 534zł z czego ponad 9000zł musimy sami ze swojej kieszonki dołozyc a więc licze na Wasze zaangazowanie i pomoc w zakupie mojego nowego wozu ....to własnie on będzie mi słuzył także w rehabilitacji i nauki siedzenia;-)
Prosze Was o udostepnianie wydarzonka i zapraszanie swoich znajomych ...pare klików w klawiaturke i kolejne osoby będa mogły może mi pomoc Buziaki w nosalki i czas zaczac ...


https://www.facebook.com/events/502353989908806/


A OTO I WÓZECZEK NA KTORY ZBIERAMY PIENIĄZKI ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz