Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 20 września 2014

Pomocnicy ;-)


Cześć Wam wszystkim ...przepraszam za wczoraj że tak króciutko no ale tyle sie ostatnio dzieje... rano szkoła i wspaniael zajęcia z Ciocia Gosią - latanie na huśtwakach ,zabawa w baseniku z piłkami czy też jazda na deskorolce a potem- Ciocia Teresa - masowanko buzi ,zabawy no i nauka picia i gryzienia ;-).... Szybciutko do domciu na obiadek ..drzymanko- pare minut bo strata czasu na spanie... i na konice dnia ćwiczonka z wujciem Michałem- już byłem zmęczony i mały leń dopadł mnie ale ...dałem rade;-)
A dziś ...dziś od 7 rano szaleństwo ..... mamcia zakupy a ja zostałem z Bacia i

Dziadkiem ...poszalełem z nimi ;-)  Po obiadku przyjechał wujo Mariusz ...produkcja bombeczek rozpoczęta więc i wspaniałe osoby znalazły sie do pomocy ...niestety wujcio musiał uciekac ale potem wpadła ciocia Paulina z Wujciem Marcinem i oni tez poprodukowali ;-) Chyba teraz wiedza jak to ciężka praca i ile czasu potrzeba na stworzenie choć najmniejszej bombeczki;-)
Kapanie i kolacyjka zjedzona...rozmowa z tatulkiem zaliczona więc moge iśc chrapciac ...dla Was oczywiście na dobranoc Buziaki  w nosalki papa;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz