Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 17 września 2014

bąbelki;-)

Cześć Wam wszystkim ;-)
oj jak te dzionki szybko mijaja ale fajnie bo mamcia dziś mnie 0poinformowała że tatulek za niedługo przyjedzie ...na bardzo króciutko ale już nie moge sie doczekac ;-) beda buziaki w nosalki i tulaski ;-)
Cwiczonka z wujciem fajowe ... troszke na koniec sie zdenerwowałem bo cos w plecykach mnie tak uszczypło no ale zaraz były juz uśmiechy z mamcia i wujkiem ;-)
Dzis wyprawa do babci na obiadek była ;-) a potem wiecie ..drzymanko  i na koniec dnia bąbelki ...oj jak fajowo po nich jest ...taki czuje sie leciutki a jaki spiący dlatego papa buziaki w nosalki uciekam spac ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz