Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 15 września 2014

 Aminki


JUZ PRAWIE 2 lata terapii a efekty wspaniale...z 7-8 ataków dziennie w serii po 200-300 zgięć jest jeden, dwa ataki w miesiącu ,zgięc maks 5 .... a ponoć pani doktor to szarlatan niech nazywaja jak chca WAZNE ŻE POMOGŁY I NADAL POMAGAJA ......
http://www.siepomaga.pl/f/zdazyczpomoca/c/1269

Od dzis spodobal mi sie nowy sposób na spanie...ide go dalej wypróbować ... cos po mamci mam ...spanko na brzusiu ....choc dopiero doceniane przeze mnie;-) buziolki w nosalki pa;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz