Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

piątek, 5 września 2014

Agro ;-)
 

Czesc ;-) Dzis króciutko bo tyle rzeczy do ogarniecia dziś było że wspólnie z mamcia padamy z nóg ;-)
Byłem dzis wkońcu w szkole ...przed zajęciami oczywiście ćwiczonka z wujciem a potem podróz do cioci Gosi i cioci Teresy ;-) Ale było fajowo - tyle czasu kobitek nie widziałem jednak poznałem je od pierwszego momentu ;-) U cioci Teresy pokazałem focha ... no co...nie zawsze jestem aniołkiem ;-)
 

Mamcia z wujciem ogarneli już namiocik na kiermaszyk więc szukajcie nas na stoisku 98 - za salą gimnastyczną przy ZSR w Nawojowej po prawej stronie .... beda też moim wspaniali wolontariusze kursować i zbierac dobrowolne datki do puszeczek ;-) oto i ich plakietki identy..identyfk... oj cięzki to wyraz ..no w każdym razie po tym ich poznacie;-)
 Na koniec dnia pożegnało nas pieĸne sloneczko -uciekło spac wiec i ja zmykam do łózeczka bo po wieczornych ćwiczonkach z mamcia już nei mam na nic siły a wiec buziaki w nosalki i do zobaczonka jutro i w niedziele na agro promocji pa;-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza