Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 2 września 2014

Nosal pod Nosalem ;-)

Cześć Kochani dzionki mijają ..odpoczywam z mamcia po szalonej niedzieli ...wczoraj leniuchowo z mamcia a dzis z babcia ..mamulka musiała jechać do Zakopanego po moje dokumenciki ..hehe i wiecie ze  jest taka gora o takiej samej nazwie jak ja sie nazywam ...tyle razy byłem  z mamcia u Pani Doktor i nie wiedziałem jej a ona jest po drugiej stronie ulicy ...już w pażdzierniku bede mieć okazje ujrzeć ja na własne
oczyska no bo szykuje sie mi kontrolka w poradni ortopedycznej ..beda mi badać bioderka ,nózki i co ta jeszcze beda chcieć ;-) .... Wróciła mamcia i jeszcze udało się ogarnąć jej kwiatuszki w ogródeczku ;-) Dotleniony świezutkim powietrzem uciekam spać ;-) Buziaki dla Was w nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz