Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 9 sierpnia 2014

pożegnanie;-(

Witajcie...witam Was dzis ze smutna minką ...wkońcu nastał ten okropny dzionek...Tatuś pojechał ...pojechał i wroci za...oj nawet paluszków u rączek i nóżek braknie do policzenia;-( Ciężko było dać Talulkowi ostatniego buziaka w nosalka...już mi Go brakuje ...... tak chciałbym aby był z nami cały czas ...jednak wiem że to robi dla mnie i mamusi .....KOCHAM CIE TATUSIU..... oby tylko dzionki szybciej mijały niż jak byłes z nami... jak najszybciej chce cie znów ucałować ;-)
Dziś myślałem że bede mieć wolne od ćwiczonek...wujo ma wolne to i myślałem że ja dostane zwolnienie  ale jednak nie..... za to pokazałem mamci rogi... mimo to była kobita twarda i nie dala sie nerwami przekupić ;-(
Potem mycie tyłeczka ,ząbków ...kolacyjka i...prawie było by idealnie tylko coś mi siadło na żołądeczku i kolacyjka nie przyjeła się ..zwymiotowałem ....teraz boli mnie brzusio....mamcia dała mi już lekarstewko dlatego ide do łóżeczka...Wam życze kolorowyh snów ..Tatulkowi szerokie drogi i do usłyszonka pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz