Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 10 sierpnia 2014

CHoroba?
Cześć Kochani ;-)
Oj joj joj co to sie podziało.... Tatulek pojechła a mnie jakieś choróbstwo cos dopada..... to cieplutko na polku także w majciorkach tylko by sie paradowało.... to zimno że kurteczke trzeba szybciutko ubierać no i sa następstwa wstręnej pogody;-(
 Byłem u babci Dziuni na szybkich odwiedzinach...mamcia kawke wypiła i siup do domku bo znowu Aniołki w niebie impreze robily no i bęczki po niebie tulały az piorunki wylatywały ;-)
Mała sesyjka z Wiktoria i Nikola- na buziach piękne ciapki z kremiku...pogryzły nas znowu te male wampirki a więc lekarstewko musialo byc ;-)
Zaciekawila mnie dziś wyjątkowo moja prawa rączka... mało kiedy zwracam na nią uwage a dziś szczególnie sobie ja upatrzyłam ...nie uwierzycie ...nawet małą "piątke" przybiłem mamci ;-)
Na wieczór wdychanie magicznego pyłku ...lekarstewka i ....zmykam do łóżeczka wygrzać małe paskudne bakterie...buziaki dla Was w nosalki pa;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz