Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

piątek, 21 lutego 2014

Wiosna ;-)

Cześć Kochani ;-)
Dzionek za dzionkiem ucieka a ja robie sie coraz starszy i coraz bardziej niegrzeczny ;-) Hahaha przechodze bunt czterolatka-a jak... trzeba poszaleć troche ;-)
Wczoraj byłem u cioci Teresy na zajęciach a potem cały wieczorek spędziłem z tatusiem bo mamulka pojechała na jakieś spotkanko ;-) Wykradłem jej jedna foteczke ...tylko cicho żeby mamka sie nie dowiedziała ;-)
Cały wieczorek spędziłem z na zabawie z tatusiem i wiecie co....spałem z rodzicami ;-) Mamki nie było wiec wspoczyłem do tatusia do łóżeczka i tak spaliśmy do rana ;-) 
Chciałem Wam przypomniec o rozliczeniu sie i przekazniu dla Mnie 1%podatku-to Was nic nie kosztuje a mi pomoże w walce o lepsze jutro ;-) Prosze także o informowanie swoich znajomych ;-) Jak zawsze buziaki w Nosalki pa;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz