Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

piątek, 7 lutego 2014

Madagaskar ;-)

Czesc Kochani ;-)
Ale w nocy narobiło się-o godzinie 1 w nocy mamusia z tatusiem musieli mnie kąpać ...zwymiotowałem cała kolacje na siebie ... rodzice na szczęscie byli w pobliżu by mi pomóc bo az nieche myśleć co to moglo by byc bez ich wsparcia...zawsze są jak ich potrzebuje ;-) 
Dzisiaj był swietny dzień po szybkim  spacerku troszke sie drzymnąłem  a pózniej ogladałem bajke ;-) biegały tam takie wielkie pingwiny ,małpki żyrafa a nawet lew i wiecie co..oni wszyscy tam tańczyli.Oglądnąłem cała bajke siedząc w moim czerwonym mercedesie ;-) Najbardziej podobał mi sie moment jak taki zwierzak śpiewał "wyginam śmiało ciało" aż sam zacząłem szalec i  mamusia musial troche mnie uspokoic ...rozbrykałem sie za bardzo aż mi noga wpadła tam gdzieś miedzy rurki i nie mogłem jej wyciągnać...mimo to i tak świetnie bylo.Na jutro ponoć szykuje mi sie inna bajeczka ;-) uciekam teraz spac po ciężkiej poprzedniej nocce a wiec jak zawsze buzialki w nosalki pa

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza