Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 11 lutego 2014

Odwołana wizyta ;-(

Cześć Kochani ;-)
Niestety nie wybrałem się dzisiaj w długą podróż-mała gorączka mi na to nie pozwoliła oraz moje ogólne marudzenie . dzionek minął bardzo szybko-pomocników było dzisiaj sporo do pracy przy jajeczkach a oto i efekty...PIĘKNE KWIATUSZKI takie kolorowe...no śliczności ;-) 
Mamulka pojechała moim samochodzikiem do cioci co maluje włosy-chyba fryzjerka sie zwie ;-) wróciła z niespodzianka -moje oczyska nie mogły uwierzyć-TRUSKAWECZKI....hohohoho ile radości mi mamka sprawiła a na dodatek nauki....bo wiecie truskaweczke trzeba gryść a u mnie jest z tym problem ...jednak nauka nigdy nie idzie w las i co.... 3 truskaweczki schrupciałem z ogromnym apetytem. Tatuś strzelił mi nawet foteczke z mamulką.  teraz uciekam spac wiec dobranoc i jak zawsze buziaki w nosalki ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz