Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 8 lutego 2014

Praca ;-)


Cześć Kochani ;-)
Mimo nie ciekawego poczatku dnia ,spędzilem go świetnie ;-)
Zdenerwowalem sie rankiem bo usłyszałem głupoty jakie wygadują na temat mojego wujka Jurka Owsiaka....nie wierze że ktoś może być takim typkiem człowieka i narzekać na osobe która tak wiele robi  dla takich isotek jak ja a od niedawna dla dorosłych...czy w Polsce jest jeszcze taka osoba ?/?/? Bede wuja bronił do końca świata i o jeden dzień dłużej bo to dzieki sprzętowi oklejonym pieknymi serduszkami ŻYJE!!! To te wszystkie urzadzenia, maszyny ratowały mi zycie i innym dzieciom..... a teraz.... pomaga mi sprzęt w lepszym moim funkcjonowaniu. Ktoś kto tak brzydko mówi o moim wujciu powinien pokazać co  robi dla innych a pózniej krytykowac tak cudne osoby....pewnie nic nie robi i to jest przykre...najlepiej siedziec na stołku ,nic nie robic i krytykować pomagajacych.Co za ludziska!!! Wujo trzyma sie i nie poddawaj sie WALCZ !!
Po południu zaczeła sie moja przygoda z jajeczkami ;-) Nie uierzycie-przybijałem takie świecace kołeczka..cekiny si chyba nazywaja ..takimi cieniutkimi igiełkami z głoweczka ;-) Zarządziłem zmiane koloru tasiemki żebym wiedzial ktore to moje jajeczko  będzie ono napewno wyjątkowe ;-)  Była tez u nas Wikitoria;-) ona to już zachorowala na jajkoholizm..kolejna zarażona osoba...coraz więcej ich jest ;-) do koncertu zostalo pare dni i jajeczek coraz wiecejej przybywa...bedzi duzo ciekawych rzeczy na kiermaszu ;-) 
Po takim dniu uciekam spac ..jak zawsze buziaki w nosalki pa pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz