Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 22 lutego 2014

Koncercik ;-)

Cześć Kochani ;-)
Juz jakiś czas temu pisałem Wam o koncerciku jaki zorganizowaly mi Boże Nutki z  ciocia Dorotka u nas w Kościółku w Nawojowej ;-) 
Fajnie będzie poznać nowe osóbki ,które bezinteresowanie chca mi pomóc w mojej walce z tymi choróbstwami co mnie trapia ;-( Wczoraj bylismy uziemieni bo nasz samochodzi "trupek" zespuł sie ale Wujcio Jureczek go naprawil- Dziekuje Wujaszku ;-) Bede miał sie czym dostac na koncercik bo moim czerwonym mercedesikiem byloby bardzo zimno.  Podobno ma mnie odwiedzić jutro jakiś nowy wujcio z ciocia ale mamuska nie chce mi powiedziec o co chodzi...jak sie tylko dowiem to Wam wszystko opowiem co to za ludziki ;-)
Pogoda nie nastraja do zabawy...wręcz przeciwnie ...aż wstyd sie przyznac ale dzisiaj spałem 3 razy w ciagu dzionka ;-) haha wiecie co to znaczy??? -Spanko z rodzicami .... chetnie nie pojde do mojego łózeczka ;-) Uciekam spać bo tatus juz w łożku a chce mój tyłeczek miedzy niego wcisnać wiec buziaki w nosalki ;-)
Do zobaczenia  jutro ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz