Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 11 marca 2014

Chce....


Cześć Kochani ;-)
Znowu gapa ze mnie, nie napisała co tam u mnie wczoraj było .... już nadrabiam straty ;-) Piękny dzionek  więc zaplanowalismy sobie rankiem spacerek..... ale co ..... padłem ze zmęczenia po fajowych ćwiczonkach z wujciem Michałem i... spałem prawie godzinke ;-) Otworzyłam swoje paczyska a tu .....mamulki nie ma....wzieliśmy sie z tatulkiem za obiadek ,pózniej buziaki w nosalki ,zabawa z piłeczka no i dzionek przeleciał ;-) W nocy jak zwykle awanturka ....3 godzinki zabawy z tatusiem i o 6 rano pobudka ;-) Spóżnilismy sie do cioci Gosi na zajęcia bo troszkę się posisiałem....tylko sie nie śmiejcie ...kazdemu moze sie zdażyć ;-) Na ćwiczonkach byl wujo Marek i ciocia Gosia ;-) Jak ja ich lubie -gębulka sama się śmieje na ich widok ;-) do domku i spanko ;-) Wujo Michał przyjechał jak zawsze punktualnie a ja bujałem w obłoczkach ... tatuś mnie ściągnął na  ziemie w ekspresowym tempie -oj tatuś odpłace się w nocy za ta pobudke ;-)
Nauka stania mi wychodzi coraz lepiej ;-) Już tak główka mi nie ucieka do tyłu ..coraz bardziej mi sie to zaczyna podoba i chce więcej i więcej ;-) Wujowi na foteczce motylek siadł na główce ...haha wiosna go dopadła ;-)
 Teraz uciekam spać z moim michorkiem od Bożych Nutek dobranoc Kochani jak zawsze buziaki w nosalki ;-)pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz