Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 1 października 2014

Się podziało ;-)

Cześć Kochani...witam Was w smutny dzionek .... smutny jak smutny..... od wczoraj mam mojego Kochanego Tatulka i tak fajowo jest ...tulaski ...buziaki i tyle zadowolenia ;-) Wczoraj jak juz Wam wspominałem rodzice mieli swoje świeto a dziś za to ja świetowałem powrót tatulka.... NIESTETY okazało sie że za bardzo świetowałem i ...po kąpieli ,kolacji prawie usypiałem i... zaczelo sie....coś zaczeło mi tak dziwnie sie dziać - cięzko oddychać, trząść sie,wymiotować  i juz wiedzialem że to Atak ;-( Dziekuje Bogu że przy mnie zawsze jest dorosła osoba ktora wie co robić ..... mamcia szybciutko do łązienki a tatulek po lekarstewko takie co sie do pupy daje no i powolutku "puściło"... tak sie rodzice roztrzęsli ale nie ma sie co dzwić ...gdyby nie pomogło to czekałaby mnie wycieczka karetka do szpitala a tam...pewnie  pare dni pobytu ... przeciez nikt nie lubi byc w szpitalu ....
Ta fotulka to tak na poprawe humorku bo po przeczytaniu tego postu to napewno niektorzy sie bardzo przestraszyli.... ale melduje że JEST JUŻ OK ;-)
Jutro wizyta u Pani doktor w tym miastku co sie tak chowa ...jak ono sie nazywalo ....poczekajcie ...juz mam  na końcu języczka .....o wiem w Zakopanym  także trzymajcie kciuki za mnie i z ato aby wyniki były dobre i bioderka zdrowe ;-) Pozdrawiam buziaki w nosalki a teraz ide odpoczywać pa;-)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza