Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 9 października 2014

Cymbergrajki ;-)

Witajcie Moi Kochani Funfle ;-)


Dzionki mijaja ...bez tatusia alle z mamulka sobie jakos musimy radzić ;-) Wczoraj to Wujo Michał usadowił mój tyłeczek w foteliku i popatrzcie czym sie zaciekawiłem ...moje cymbergrajki tak szalały że aż główke sam trzymałem z zachwytu patrząc na nie ...tyle światełek i jeszcze nawet ptaszki śpiewały ....no i jak sie tu nie interesowac ;-)
Zaczeły sie nowe aminki i dodatkowe ćwiczonka z mamcia  wiec w skrocie to moj dzionek wyglada tak:
aminki-śnadanko-ćwiczonka z wujciem-aminki- jedzonko-ćwiczonka z mamcia-aminki-jedzonko- drzemka-aminki-ćwiczonka-kąpanko-jedzonko i spanko ...ufff ale tego dużo a jeszcze zabawy z mamcia no i tulaski 
Jutro wybieram sie do szkoły pilnie się uczyć .. obiecuję ze bede sie starał;-) No a teraz do łóżeczka spac .... acha i popatrzcie jaki globusik nam świeci do okienka;-) Buziaki w  nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz