Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 29 października 2014

biedronka i 30zl;-)

heloł ;-) znowu dzis rano Dziadek Mroz wymalował trawke na bialo ;-) Rankiem tradycjyjnie Aminki,śnaidanko , ćwiczonka z Wujciem Michałem i pyskowanko a potem ...do babulinki na obiadek ... Mamcia odwiedziła biedronke i zobaczce co mi kupila za cale 30 zł... magiczne podusie dzieki którym juz nie bede mial siniaków od szlenstw w łózeczku....no bo wiecie ja sie przekrecam w lewo ,prawo to na boczek jeden i drugi więc czesto sie stukałem o barierki ktore trzymały mnie abym nie fiknął z niego ... a teraz to bede  mogl brykac ;-) 


Wieczorkiem hustaweczki i... kąpanko w babeleczka i mega luzik... kolacyjka i dziś wyjątkowo spanko z Elmusiem ... popatrzcie jak sie urwis przyssał do mnie ....pozostało mi tylko usnac w jego objeciach wiec buzaiki w noslaki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz