Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 16 listopada 2014

walki cd;-)

Cześć -walcze dzielnie z wirusikami...noc była bardzo ciężka dla mnie jak i dla rodziców...bardzo długo nie mogłem zasnąć aż wkoncu zwymiotowałem cała kolacyjke i po kąpaniu o 2 w nocy poszłem spac...choc na chwile bo od 6 bylem juz zwarty i gotowy do szaleństw jak gdyby nic sie nie dzialo ....czasem to sam sobie sie dziwie skad we mnie tyle energii ale to chyba odziedziczyłem po mamusi ;-)
No i tak dzionek zlecial na wojarzach z rodzicami, na wdychanku magicznego dymku z tatusiem .... uciekam spac bo rano wiecie-Wujo przyjezdza..pozdrawiam Was i mega buziaki w nosalki  przesyłam ;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz