Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 24 listopada 2014

Nerwy

Witajcie ;-) Dzisiaj chce Wam cos ważnego przekazać ;-) za 2 tygodnie rodzice zaczynają bój ze szpitalem przed Sadem ..8 grudnia pierwsze spotkanie z sędzią i już wspólczuje rodzica tych nerwow ale oni musza walczyć ...bo walcza o prawde i o lepsze jutro dla Mnie (choc codziennie strają sie  najlepiej jak potrafia ;-) Wiem że to bedzie długo trwało ale trzymajcie kciuki aby prawda zwycięzła i za swoje czyny odpowiedzieli "ci" ktorzy mieli mi pomóc przyjsc na świat a nie spowodować aby moje zycie przeplatane bylo cierpnieniem i bólem..... Moze beda miec odwage powiedzieć choc  "przepraszam " bo przeciez jestemy ludzmi i możemy popełnic błedy ale trzeba umieć lub choć próbowac je naprawic i sie przyznac do nich ... No to tyle ogłoszen a u mnie.... Kolejny dzionek szaleństw i wspaniałego humorku .... Z Wujciem rankiem wygibaski potem z mamcia... Czekam na kolejna dostawe aminków wiec bedzie chwilowy brak diety;-) moża bedzie poszalec a nie tylko co 2h jedzonko ;-)  ;-) dobra zmykam chrapciac
Acha jeszcze jedno jak macie jakies nakretaski to piszcie do mamci bo juz powoli miejsce sie konczy no i mamcia musi dzwonic po Wujka aby przyjechal je odebrac ;-)
Buzkiaki w Nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz