Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 6 listopada 2014

obiecany konkursik ;-)

a wiec dzis zapraszam na zalegly konkursik - nagrody bombeczka i deseczka z notesikiem już czekaja na Was a ja nie moge sie doczekać losowanka ;-) zasady bardzo proste:
1.zaprosić swoich znajomych do polubienia moje stronki -to bardzo proste : wchodzimy :https://www.facebook.com/pages/Kacper-Nosal/470158033068429?fref=ts 
-pod "licznikiem " lubiacych moja stronke (cioc wujków i wszystkich funfli ) klikamy "Zaproponuj znajomym polubienie tej strony" i wciskamy "Zapros zapros zapros "z góry do dołu no i gotowe;-) trudne nie;-)
2. pod tym postem wpisujemy w komentarzu"gotowe" no i GOTOWE;-) 
A potem tylko losowanko a wiec ...kto pierwszy?
buziaki w nosalki pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz