Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 17 listopada 2014

spacerek;-)


Cześć ale dziś była fajowy dzionek- rano jak zwykle wygibaski z Wujciem Michałem obiadek i.... spacerek ;-) Poszliśmy do takiego ogromnego lasu...no mówie Wam drzewa to do chmurek dosięgaja i ten piękny zapach ;-) Dziadek Antek dał mi takiego fajowego patyczka do bronienia sie gdyby Dzik jakiś chcial mnie i  moich rodziców zaatakować ...w tej pioseneczce Pana Kleksa śpiewaja o Dzikim Dziku więc trzeba być na wszystko przygotowanym a że ja nie umie chodzic i biegać  patyczana broń jest niezbędna ;-)

Tak mi lepiej  teraz jest oddychac- pewnie część wirusików uciekła bo przestraszyła się świeżutkiego powietrza ;-) Potem drzymanko - dłuższe niż zawsze i urwisowanie do wieczorka;-) a teraz uciekam kąpać sie i spać bo rano o 6 znowu musze zarządzić domową pobudke;-) buziaki w nosalki ;-)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz