Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

piątek, 13 lutego 2015

szkoła ;-)

Heloł ;-) Dzis od samego ranka cieżka praca a raczej zabawa połaczona z nauka ;-)
Wygibaski z Ciocia Gosia na huśtawkach a potem u Cioci Teresy twarzyczkowe ćwiczonka i nauka ogladania z pokazywania ;-) Do tego musialem sie Cioci pochwalić jak to zaczynam pięknie jeść łyżeczka i co...zostałem pochwalony ;-)
w drodze do domciu 3 minutowa drzemka no i kolejne siły do dzialania ;-) Do samego wieczorka zabawa z babcia ,mamcia i tatulkiem ;-)
jutro pakowanko gdyż w niedziele jedziemy na wycieczke ale czy to można nazwac wycieczka? Konsultacja Aminkowa mnie czeka.....ciocia chce ocenic moje postepy a jest czym sie pochwalic ;-)
Dziś baaaardzo dużo wydzielinki odksztuszalem po kamizeleczce...mamcia sie dziwi skad jej sie tam tyle wzieło ... ale najważniejsze że wirusiki już sa na pozycji przegranej ;-)
Oczyska paczyska już sie mi tak dziwnie zamykaja więc zmykam chrapciać a dla Was wszystkich buziaki w nosalki;-)
Jutro jest ponoć jakieś świeto serduszkowe a więc czeka mnie pisanie laurek dla moich dziewczyn ( a uzbieralo sie ich juz..... no normalnie 3 ) ale jestem maczo ;-) hihi ;-)
no teraz to juz zmykam papa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz