Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 5 lutego 2015

banka chinska ;-)

Witajcie - walka z wirusikami nadal trwa...
dziś mamcia wyciągneła kolejna bron na te male paskudztwa - to taka fajowa niebieska bańka ktora jeżdzi sie po plecykach.... ciągnie tak skórke i robi flup ale za to jak póżniej kaszle ...no widać ze dziala i uciekaja paskudy z moich płuc i oskrzeli...
do tego oczywiscie smakuśne syropki ,wdychanko dymku i oklepanko plecków  ...  to dopiero lubie i przy okazji śpiewam po swojemu  ;-) Rodzicow terroryzuje - spie z nimi w łożeczku a przez dzien na rączkach - kto choremu zabroni;-)
I tak dzionek przeleciał .... jutro kolejna tura wojenki ;-)
Buziaki dla Was w nosalki pa;-)
 a to moje  czerowne i owłosione plecyki po masazyku ;-) pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz