Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 28 listopada 2013

Spotkanie Andrzejkowe

Kacpi po spotkaniu andrzejkowym byl bardzo zadowolony- oczywiscie jako najstarszy od konca z grona wszystkich dzieci byl w głownym punkcie zainteresowania ;-) Czas szybko minął na wspólnych pogawedkach i zabawach oraz wrózbach. Dzieci ze szkoły podstawowej w Nawojowej przedstawiły piekne przedstawienie o pomaganiu-Ciocia Ewa Szewczyk odrobiła kawał dobrej roboty. 
Po cieżkim i bardzo emocjonującym dniu Kacpi usnął szybko i rano spożnilismy sie na WWR bo zaspaliśmy...tak sie wspaniale spało. 
Z zajec z Pani Teresa Kapci wyszedł z usmiechem na twarzy i zadowoleniem-jak zawsze z reszta.Coraz lepiej wychodza cwiczenia met.Vojty choc jakas mała kontuzje lewej nózki -jest trudnosc w odwodzicielu-pewnie nadwyręzył przy cwiczeniach jednak z kadym dniem jest juz coraz lepiej. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz