Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 19 listopada 2013

AUKCJE

Od jutra zaczynamy wystawiac przedmioty na aukcje allegro. Jak widac uzbierało sie tego odsc sporo a to wszystko dzieki Wam -osobą ktore przekazały zabawki dla Kacperka. W szczególnosci chcemy podziekowac Szkole Podstawowej w Nawojowej za zaangazowanie w pomoc Kacpiemu-na Was zawsze mozna liczyc ;-)

Miałam dzis na pokładzie samochodu niezwykłego pasazera
Pasażer mial zostac wystawiony na aukcji ,jednak usmiech Kacperka na jego widok nie pozwala mi na to.Za kazdym razem gdy Kacpi go tylko zobaczy usmiech nie znika mu szybko z twarzy-postanowilam wiec ze Michor zostaje w domu ;-)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz